SZKOLENIA

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA:

SZKOLENIA ODBYTE Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKUPIENIA:

Daniel Okuniewski

Czwarte szkolenie z cyklu “Trenerskie poniedziałki”. Temat: „SIRI: Strategia, intelekt, rozwój i integracja podstawą organizacji pracy oraz systemu szkolenia w National Football Academy BE1”

Marcin Przybyliński, Adam Łopatko, Kamil Kozłowski, Grzegorz Żytkiewicz, Michał Trzeciakiewicz 

Wszystkie zajęcia będą nagrywane. Trenerzy, którzy w danym dniu nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniu, otrzymają dostęp do nagrania.

Patryk Kajderowicz

Trzecie szkolenie z cyklu “Trenerskie poniedziałki”. Temat: Efektywne planowanie i realizacja procesu szkoleniowego na etapie U6-U13. Program szkolenia, model gry, fundamenty gry.

Rafał Matusiak

Drugie szkolenie z cyklu “Trenerskie poniedziałki”. Temat: Apozycyjność w piłce nożnej. W związku z tym, że szkolenie zostanie przeprowadzone w formie on-line, nie ma żadnych barier geograficznych.

Paweł Grycmann i Damian Galeja

Budowa mikrocyklu/morfocyklu treningowego w ujęciu periodyzacji taktycznej z przykładami środków treningowych / Zasady budowania realnego środowiska treningowego w piłce jedenastoosobowej..

Marcin Przybyliński, Adam Łopatko, Kamil Kozłowski, Grzegorz Żytkiewicz, Michał Trzeciakiewicz 

Cykl składa się z 5 zajęć, które będą odbywały się w kolejne wtorki. Jedne zajęcia to zajęcia praktyczne na boisku, pozostałe to wykłady i warsztaty przeprowadzane w formie zdalnej w aplikacji „Zoom”

Marcin Przybyliński, Adam Łopatko, Kamil Kozłowski, Grzegorz Żytkiewicz, Michał Trzeciakiewicz 

Trener zapisując się na cykl spotkań dla danej kategorii wiekowej otrzymuje możliwość udziału w 4 zajęciach on-line, a także w 1 zajęciach praktycznych.

SZKOLENIA ZA NAMI:

Paweł Grycmann

Trener UEFA A Elite Youth i I klasy w piłce nożnej; doktor nauk o kulturze fizycznej; trener edukator PZPN; przewodniczący Komisji Szkolenia Śląskiego ZPN; członek Zespołu Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN. 

Alfabet Trenera

Maciej Mateńko

Trener z licencją UEFA A, Trener Koordynator Mobilnej Akademii Młodych Orłów woj. Zachodnio-Pomorskiego, Trener Edukator PZPN…

Trening pozycyjny i formacyjny w procesie szkolenia – teoria i praktyka według Narodowego Modelu Gry

Bartłomiej Zalewski

Konferencja Trenerska WMZPN – ONLINE

Planowanie procesu szkoleniowego

Grzegorz Żytkiewicz

Trener z licencją UEFA Elite Youth A, Pierwszy Trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów, Trener Edukator Programu UEFA Playmakers…

System 1-3-5-2 w atakowaniu i bronienu

Miłosz Stępiński

Dwa szkolenia.
Trener UEFA PRO, Selekcjoner Reprezentacji Polski Kobiet…

Fundamenty gry według metodologii portugalskiej

Mateusz Ludwiczak

Trener UEFA A. Od 8 lat pracuje w Akademii Piłkarskiej Reissa w Poznaniu, od 5 lat pełni funkcję koordynatora ds. szkolenia…

Hiszpańska metodologia treningu

Aleksander Kowalczyk

Trener UEFA A (kurs ukończony w hiszpańskiej federacji), absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie…

Realne środowisko treningu piłkarskiego

Paweł Grycmann

Trener UEFA A Elite Youth i I klasy w piłce nożnej, trener edukator PZPN, nauczyciel akademicki w Zakładzie Piłki Nożnej AWF Katowice…

Budowa własnego modelu gry w kategoriach dziecięco-młodzieżowych

Artur Kolator

Trener UEFA Elite Youth A – Koordynator Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN na woj. Mazowieckie.