“Trenerskie poniedziałki” – Szkolenie 4

Prowadzący: Daniel Okuniewski

Koszt: 29 zł
W związku z tym, że szkolenie zostanie przeprowadzone w formie on-line, nie ma żadnych barier geograficznych. Mogą w nim uczestniczyć zarówno trenerzy z województwa warmińsko-mazurskiego, jak i z całej Polski. Szkolenie będzie realizowane w formie webinaru na żywo. Jeżeli termin szkolenia ci nie odpowiada, to nie ma problemu. Otrzymasz dostęp do nagrania ze szkolenia.

Wiosną 2020 roku rozpoczęliśmy cykl szkoleń i warsztatów dla trenerów, które odbywały się popołudniami w trakcie tygodnia. Do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem zapraszaliśmy praktyków szkolenia piłkarskiego z całej Polski. Poruszaliśmy ciekawe tematy, które każdy z uczestników mógł wykorzystać w swojej bieżącej pracy trenerskiej. Pierwsze kilka spotkań udało nam się przeprowadzić stacjonarnie, a potem ze względu na pandemię przeszliśmy w tryb wideokonferencji.

Szkolenia i warsztaty cieszyły się na tyle dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy wpisać je na stałe w nasze działania szkoleniowe.

 Już dziś pragniemy zaprosić Państwa na kolejne, które to w dniu 21 czerwca przeprowadzi trener Daniel Okuniewski – Dyrektor operacyjny oraz Koordynator szkolenia bramkarzy, współtwórca National Football Academy BE1 – Kowno, Litwa.

Tematem szkolenia będzie:
„SIRI: Strategia, intelekt, rozwój i integracja podstawą organizacji pracy oraz systemu szkolenia w National Football Academy BE1”

W związku z tym, że szkolenie zostanie przeprowadzone w formie on-line, nie ma żadnych barier geograficznych. Mogą w nim uczestniczyć zarówno trenerzy z województwa warmińsko-mazurskiego, jak i z całej Polski.

Termin: 21 czerwca 2021 r. – poniedziałek
Forma: online
Godziny: 20:00-22:00.
Koszt: 29 zł

Szkolenie będzie realizowane w formie webinaru na żywo. Jeżeli termin szkolenia ci nie odpowiada, to nie ma problemu. Otrzymasz dostęp do nagrania ze szkolenia.

Aby wykupić dostęp do szkolenia, należy wypełnić poniższy formularz dostępny >>TUTAJ <<

Potwierdzenie opłaty proszę przesyłać na adres: marcin.przybylinski@wmzpn.pl

Na podstawie przesłanej opłaty otrzymasz link do szkolenia.

Szkolenie nie jest punktowane do przedłużenia licencji trenerskiej. 

Kontakt:

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:
Marcin Przybyliński
tel.: 697 727 033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl