“Trenerskie poniedziałki” – szkolenie 3

Prowadzący: Patryk Kajderowicz

Koszt: 29 zł
W związku z tym, że szkolenie zostanie przeprowadzone w formie on-line, nie ma żadnych barier geograficznych. Mogą w nim uczestniczyć zarówno trenerzy z województwa warmińsko-mazurskiego, jak i z całej Polski. Szkolenie będzie realizowane w formie webinaru na żywo. Jeżeli termin szkolenia ci nie odpowiada, to nie ma problemu. Otrzymasz dostęp do nagrania ze szkolenia.

Wiosną 2020 roku rozpoczęliśmy cykl szkoleń i warsztatów dla trenerów, które odbywały się popołudniami w trakcie tygodnia. Do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem zapraszaliśmy praktyków szkolenia piłkarskiego z całej Polski. Poruszaliśmy ciekawe tematy, które każdy z uczestników mógł wykorzystać w swojej bieżącej pracy trenerskiej. Pierwsze kilka spotkań udało nam się przeprowadzić stacjonarnie, a potem ze względu na pandemię przeszliśmy w tryb wideokonferencji.

Szkolenia i warsztaty cieszyły się na tyle dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy wpisać je na stałe w nasze działania szkoleniowe. 1 marca odbyło się pierwsze, natomiast 19 kwietnia drugie szkolenie z cyklu “Trenerskie poniedziałki”. Już dziś pragniemy zaprosić Państwa na kolejne, które to w dniu 31 maja przeprowadzi trener Patryk Kajderowicz – koordynator ds. szkolenia w Akademii Piłkarskiej Hutnik Kraków.

Tematem szkolenia będzie:
„Efektywne planowanie i realizacja procesu szkoleniowego na etapie U6-U13. Program szkolenia, model gry, fundamenty gry.”

W związku z tym, że szkolenie zostanie przeprowadzone w formie on-line, nie ma żadnych barier geograficznych. Mogą w nim uczestniczyć zarówno trenerzy z województwa warmińsko-mazurskiego, jak i z całej Polski.

Termin: 31 maja 2021 r. – poniedziałek
Forma: online
Godziny: 20:00-22:00.
Koszt: 29 zł

Szkolenie będzie realizowane w formie webinaru na żywo. Jeżeli termin szkolenia ci nie odpowiada, to nie ma problemu. Otrzymasz dostęp do nagrania ze szkolenia.

Aby wykupić dostęp do szkolenia, należy wypełnić formularz: TUTAJ

Potwierdzenie opłaty proszę przesyłać na adres: marcin.przybylinski@wmzpn.pl

Na podstawie przesłanej opłaty zostaną Państwo zaakceptowani i otrzymają link do szkolenia.

Szkolenie nie będzie punktowane do przedłużenia licencji trenerskiej. 

Kontakt:

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:
Marcin Przybyliński
tel.: 697 727 033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl